Valladolid – Rayo Vallecano Maç Analizi! (5 Ocak)

Valladolid ligin ilk yarısının flaş takımlarından biriydi. Büyük takımlara karşı aldıkları şok galibiyetlerle ön plana çıktılar. Takımın en büyük özelliği deplasman maçlarında topun arkasına çok iyi saklanmaları ve kontra atak veya duran toplarla skor üretmesi. Takımın bu yüzden sahaya koyduğu mücadele çok önemli. Bugün Vallecano ile karşılaşacaklar. Vallecano onlara göre daha kötü bir takım. Kendi evlerinde sorun yaşamamaları normal olur. Luismi sakat.

Vallecano ligin en vasat takımlarından biri ancak özellikle kendi evlerinde oynadıkları pozitif futbol tüm kamuoyu tarafından beğeni görüyor. Ancak dış sahada hücumda kendi evlerindeki gibi iyi durumda değiller. Savunmayı da iyi yapamayınca mağlubiyetler kaçınılmaz oldu. Şu an ligde on dokuzuncu sıradalar ve hedef maçlarından birine çıkıyorlar ancak takımın deplasman performansı bugün canlarını yakacak gibime geliyor. Ayrıca orta sahanın önemli ismi Imbula da kart cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

Valladolid bu maçı kazanır.

Tahmin: MS1(1.80)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Sevilla Maç Analizi! (19 Ocak)

Real Madrid çok sıkıntılı günlerden geçiyor. Takımdaki sakatların sayısının bir türlü azalmaması ve beklenen transferlerin …

Bir Cevap Yazın

Kapat