Olimpia Milano – Olympiakos Maç Analizi! (14 Mart)

Milano’nun 5 maçlık galibiyet serisi CSKA deplasmanında bozuldu. Zaman zaman oyunun içinde kalsalar da kalite farkı öne çıktı. Milano belki de en zorlu fikstüre sahip takım diyebiliriz. Bu maçtan sonra sırasıyla Real Madrid, Panathinaikos, Fenerbahçe ve Efes ile oynayacaklar. Bu 4 maçtan galibiyet bile çıkaramama ihtimalleri de göz önüne alınınca bugün evlerindeki Olympiakos maçı çok daha önem arz ediyor. Bugün kazanırlarsa onun motivasyonu diğer maçları da etkileyebilir.

Olympiakos önlenemez bir düşüş içerisinde. 5 maç üst üste kaybettikten sonra Buducnost’u geçtiler fakat takım kötü sinyaller vermeye devam ediyor. Bu maçtan sonra fikstürleri biraz daha rahatlayacak. Kalan 4 maçın 3ünü evlerinde oynayacaklar ve 4 maç da kendilerinden aşağı takımlara karşı olacak. Burayı düzgün geçerlerse kendilerini ilk 8 içine atabilirler.

Maçı daha çok isteyen ve daha konstre olan tarafın Milano ekibi olduğunu düşünüyorum. Zor fikstür öncesi moral ve motivasyon açısından çok önemli. Olympiakos bu maçtan sonra rahat bir fikstüre girecek ve ilk 8 ihtimalleri doğacak. Hedef maçı olarak gördüklerini düşünmüyorum. Handikapsız ev sahibi galibiyeti oranıyla da çok güzel duruyor. Maçın sonunda gülen taraf Milano olur.

Tahmin : MS1 (1.50)

İlginizi Çekebilir

Galatasaray DS – Beşiktaş SJ Maç Analizi! (23 Mart)

Galatasaray geçtiğimiz hafta Afyon deplasmanından galip ayrılarak 11.galibiyetini elde etti. Maç eksiğiyle 5.sırada yer alıyor. …

Bir Cevap Yazın

Kapat