Inter – Frankfurt Maç Analizi! (14 Mart)

Inter, geçtiğimiz hafta bu turun ilk ayağında takım savunmasını doğru yaparak 0-0’lık skor ile İtalya’ya dönmüştü. Oyun anlamında beklentilerimi tam olarak karşılayamadılar ancak Frankfurt gibi hem yerleşik hem de hareketli savunmalara karşı doğru hücum eden bir takıma karşı gol yemeden buraya gelmek önemliydi.

Frankfurt ilk maçın ardından pazartesi günü oynadıkları Fortuna Düsseldorf maçını 3-0 kazanarak ivme kazandılar. Sebastian Haller, oyuna sonradan girdi ve 90. dakikadan sonra iki gol birden atarak takımının maçı kopartmasını sağladı. Bu sezon kariyer sezonlarından biri yaşıyor desek yalan olmaz.

Ben Inter’e güvenmiyorum. Bunun sebepleri hem saha içi hem de saha dışı olarak ikiye ayrılıyor. Saha içinde kenar beklerini yeterince hücuma katmayı başaramıyor Spalletti ve bundan dolayı yetersiz hücumlar görüyoruz. Saha dışında da bir Icardi krizi yaşanıyor ki haftalardır bitmedi. Frankfurt bu sezon oynadığı oyun ile Adi Hütter’in oyuncularla olan iletişimi ile her şekilde saygıyı hakediyor. Bu maçta ben Frankfurt’un kaybetmeyeceğini ve turu atlayacaklarını düşünüyorum.

Tahmin: ÇŞ X-2 (1.45)

İlginizi Çekebilir

Güney Kıbrıs – Belçika Maç Analizi! (24 Mart)

Güney Kıbrıs, San Marino’nun ardından grubun zayıf halkası olarak ön plana çıkıyor. İç sahada daha …

Bir Cevap Yazın

Kapat