Gran Canaria – Real Madrid Maç Analizi! (8 Ocak)

Gran Canaria geçtiğimiz hafta Khimki’ye 99-70 gibi farklı bir skorla mağlup oldu. En önemli oyuncularından yoksun Khimki karşısında sergiledikleri bu performans ilerisi için umut vermedi. Takımdaki önlenemez düşüş devam ediyor.

Real Madrid geçtiğimiz hafta Maccabi karşısında zaman zaman zorlansa da maçın sonunu iyi oynayarak galip gelmesini bildi. Fenerbahçe ile arasında 2 maçlık fark var. Real’in alacağı her galibiyet liderlik hesapları için çok önemli. Her hafta kazanarak Fenerbahçe’nin mağlubiyetini bekleyecekler.

Fikstürün yarısı geride kalmışken artık her maç kıymetli. Herkes topun değerini daha iyi biliyor. Herkes alınacak 1 galibiyetin hesabını yapıyor. Gran Canaria bu maçı da kaybettiği takdirde aşağılara iyice yaklaşacak. Real’in kaybetme durumundaysa liderle arası açılacak ve işleri zora girecek. İki takım da kazanmak için sahaya çıkacak ve bildikleri hücum oyununu sergileyecekler. Maçta hızlı hücumların bol ve 24 saniyelerin kullanılmadığı setler görürüz. Toplam barem aşılacaktır.

Tahmin : 170.5 Üst

İlginizi Çekebilir

Gran Canaria – Fenerbahçe Maç Analizi! (17 Ocak)

Gran Canaria, Euroleague’e taraftarıyla renk katan takımlardan biri oldu. Ancak performansları için aynı şeyi söyleyemem. …

Bir Cevap Yazın

Kapat