Gran Canaria – Darüşşafaka Tekfen Maç Analizi! (14 Mart)

Canaria hedefsiz bir diğer takım. Oynadıkları son 10 maçın tamamını kaybettiler. Ligde de epey kötü konumdalar. Açıkçası orayı çok daha önemseyeceklerini düşünüyorum. Bu şekilde devam ederlerse küme düşme ihtimalleri bile bulunuyor. Kafalarını bu maça verebileceklerini sanmıyorum.

Darüşşafaka çoktan havlu attı ve ligin dibine de demiri attı. Son 5 maçtır kaybediyorlar. Ligde Canaria’ya göre daha iyi bir konumda olsalar da kadrolarına rağmen hak ettikleri sıralama kesinlikle bu değil. Selçuk Ernak da kafasını hiç buraya verebilmiş gözükmüyor. Takımın iç sorunları, oynanan basketbol ve oyuncuların durumu göz önüne alınınca parkeye çıkmaları bile mucize.

İki hedefsiz ve sorunlu takımın maçında Canaria bir tık daha önde gözüküyor. İkisi de birbirinden kötü fakat Canaria’nın ev sahibi avantajı ve Darüşşaka’nın artık burayı prestij olarak bile görmemesi önemli detaylar. Canaria ilk yarıdan gerekli farkı elde edecektir.

Tahmin : IY1 (-3.5)

İlginizi Çekebilir

Galatasaray DS – Beşiktaş SJ Maç Analizi! (23 Mart)

Galatasaray geçtiğimiz hafta Afyon deplasmanından galip ayrılarak 11.galibiyetini elde etti. Maç eksiğiyle 5.sırada yer alıyor. …

Bir Cevap Yazın

Kapat