Darüşşafaka – CSKA Moskova Maç Analizi! (9 Ocak)

Darüşşafaka geçtiğimiz hafta Barcelona deplasmanında varlık bile gösteremeden kaybetti. Takımdan bir direnç beklesek de o performans bir türlü gelmedi. Selçuk Ernakla değişen oyun yapısı ve planlar olsa da takım istenilen düzeyde değil. Ligin dibine demir atmış durumdalar ve çıkmaları çok zor görünüyor.

CSKA geçtiğimiz hafta Zalgiris deplasmanında farklı ve önde götürdüğü maçı kazanmasını bildi. Fenerbahçe’nin çift maç haftasına mağlubiyetle başlaması onlara ekstra bir motivasyon kaynağı oldu. Real Madrid gibi CSKA da liderlik hesapları yapıyor ve bu yolda her maçlarını kazanmaları gerekiyor.

Darüşşafaka’dan her ne kadar bir direnç beklesek de o bir türlü gelmiyor. Takımın motivasyon kaybı da gözle görülür bir şekilde sahaya yansıyor. Ligde de işler pek istedikleri gibi gitmezken özellikle mağlup olmaları garanti denilecek bu maça pek konsantre olabileceklerini düşünmüyorum. CSKA’nın da Fenerbahçe’nin mağlubiyeti sonrası ekstra hırslandığını ve çift maç haftasını iyi değerlendireceğini düşünüyorum. CSKA maç sonu handikapını aşacaktır.

Tahmin: MS 2 (-12.5)

İlginizi Çekebilir

Galatasaray DS – Beşiktaş SJ Maç Analizi! (23 Mart)

Galatasaray geçtiğimiz hafta Afyon deplasmanından galip ayrılarak 11.galibiyetini elde etti. Maç eksiğiyle 5.sırada yer alıyor. …

Bir Cevap Yazın

Kapat