Anadolu Efes – Beşiktaş Maç Analizi! (4 Aralık)

Efes 8 maçta aldığı 6 galibiyetle 2.sırada bulunuyor. Ligde 3, Euroleague’de 5 olmak üzere oynadıkları son 8 resmi maçın tamamını kazandılar. Formlarının zirvesindeler dersek yanlış olmayacaktır. Ergin Ataman yıllardır istediği bütçe ve kadro yapılanmasını bulunca çok doğru işler yapmayı başardı. Efes’in o birkaç yıldır kendini tekrar eden başarsızlık üstüne sil baştan kadro kurması artık geride kaldı.

Beşiktaş 8 maçta aldığı 4 galibiyetle 6.sırada yer alıyor. Oynadıkları son 5 maçın 3ünü kazandılar. Son maçta farklı önde oldukları Galatasaray derbisini kaybetmeleri takımda Ivanovic’in kredisini büyük ölçüde azalttı. Her başarısızlıkta faturayı koça kesen ve kovduktan sonra sil baştan kadro yapıp düzelmesini bekleyen yönetim anlayışı takımı bu noktalara getirdi.

Formunun zirvesinde bir Efes ile bir o kadar formsuz ve hala iç sorunlarını çözememiş Beşiktaş karşılaşıyor. Efes, 3 gün sonra evinde Real Madrid’i ağırlayacak. Bu maç hayati önem taşıyor. Olası bir galibiyette final four yolunda çok büyük adım atılmış olacak. Bu maçın da akıllarında olmasından dolayı Beşiktaş maçını erken kopartmak isteyeceklerdir. Maç sonunu daha rolanti tempoda geçirerek aktif dinlenmeyle kazanırlar.

Tahmin : IY1 (-4.5)

İlginizi Çekebilir

Giannis Takımı – LeBron Takımı Maç Analizi! (18 Şubat)

All-Star haftasının en beklenen anında Giannis ve LeBron James kurdukları kadrolarla bu sabah karşı karşıya …

Bir Cevap Yazın

Kapat