Alaves – Valencia Maç Analizi! (5 Ocak)

Alaves ilk yarının en iyi takımlarından biriydi. Özellikle ligin başında çok iyi sonuçlar aldılar. Doğal olarak arada puan kaybı yaşadılar çünkü takım oyununu bir yere koyarsak bireysel olarak çok kaliteli oyuncuları olmadığı için oyuncu iniş çıkışları çok fazla oluyor. Böyle takımlardan her hafta aynı performansı beklemek doğru olmaz. Takım iç sahada oynadığı hiçbir maçı kaybetmedi. Öyle kolay takımlarla da karşılaşmadılar. Şimdi aradan sonra bol eksikli Valencia’yı konuk edecekler. Aradan sonra takım bir araya gelip Avrupa savaşı için bu maçta güçlü bir mesaj verebilir. Ruben Duarte ve Mubarak Wakaso cezalı.

Valencia ilk yarının hayal kırıklığı yaratan takımlarından biriydi. Takım kadro kalitesini sahaya yansıtmakta çok büyük sıkıntılar yaşadı ve ligin ilk yarısını onuncu sırada tamamladı. Ligin ilk dört ayında çok kötü bir performans sergileyen ekip, Aralık ayında kısmen istediği sonuçları aldı, en azından yenilmediler. Bugün çok zor bir deplasmana çok önemli eksikleriyle çıkacaklar. Jose Gaya, Carlos Soler, Geoffrey Kondogbia, Gonçalo Guedes gibi isimler sakat.

Ligin en çok berabere kalan ekibiyle ligin kendi evinde yenilmeyen iki takımdan biri karşılaşıyor. Alaves’in yanındayım. Sürpriz deneyenler için MS0 önereceğim.

Tahmin: H1(1.40) 

Sürpriz: MS0(2.75)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan Günün Kuponu! (24 Mart)

İDEAL 774 – Real Madrid – Barcelona (4.5/8.5h) 1/1 : 2.25 344 – Hollanda – …

Bir Cevap Yazın

Kapat